Kategórie
 
 
 
 
 

Šatky a klobúky

 
 
Filter
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
 
 
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:
 
 
 

Jednoducho sa hodia každému!

Určite nepovieme nič nové, keď povieme, že módne doplnky hrajú pri vytváraní outfitov obrovskú úlohu. Veď viete si predstaviť ako by to vyzeralo, keby ste na seba obliekli iba oblečenie a to bez opasku, topánok, kabelky, čiapky či šatky? Vysledok by nebol práve lichotivý. Napríklad taká šatka. Outfit bez nej síce môže byť zaujímavý, no akonáhle ho doplníte nejakou vkusnou šatkou, behom sekundy sa premení na niečo jedinečné a štýlové. Šatky patria právom k najobľúbenejším doplnkom a to nielen u žien, ale aj u mužov. Šatka sa pritom hodí každému, stačí si vybrať takú, ktorá vám najviac vyhovuje, naučiť sa ako ju viazať a vaše outfity budú neprehliadnuteľné.  

Jedna nikdy nestačí!

Šatky majú svoje čaro a ak ich raz začnete nakupovať, len ťažko prestanete. Nakoniec, nie je na tom vôbec nič zlé, veď dnešná ponuka nám dáva možnosť vyberať si zo šatiek rôznych veľkostí, materiálov, dizajnov aj tvarov, preto je veľmi náročné odolať im. Mať viacero šatiek v šatníku však nikdy nie je na škodu, pretože vďaka nim môžete vytvárať mnohé zaujímavé outfity, takže si kľudne urobte aj väčšiu zbierku šatiek. Šatky ale neplnia len estetickú funkciu a oceníte ich napríkald aj v chladnom a sychravom počasí, kedy váš krk udržia v teple, čím predídete zbytočným chorobám. Šatku môžete dokonca nosiť nielen na krku, ale aj vo vlasoch, napríklad ako čelenku. Spôsobov viazania je mnoho, stačí si nájsť ten svoj.

Univerzálne šatky

Šatky vystihuje jedno slovo a to všestrannosť. Nosiť ich totiž môžete k čomukoľvek a to tak k džínsom a tričku ako aj k sukni, šatám či košeli. Šatku okrem klasického spôsobu nosenia  využijete aj ako čelenku, vlasový doplnok, opasok, ale aj plážový odev. Najdôležitejšie je však vybrať si tú správnu a hoci sa v šatníku vždy nájde miesto pre šatku v neutrálnych odtieňoch a jednoduchom dizajne, nezabúdajte ani na výrazné šatky, ktoré sú jedinečné buď svojim vzorom, žiarivou farbou, veľkosťou alebo materiálom. U nás v Coccinelle máte možnosť vyberať si z bohatej ponuky krásnych šatiek, ktoré si vás vďaka svojmu vzhľadu a kvalitnému materiálu hneď získajú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia