O spoločnosti

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Spájame jedinečné ženské talianske módne značky Luisa Spagnoli, Coccinelle a Tosca Blu. Výhodou je, že sme výhradným, jediným a oficiálnym  franchisingovým dovozcom týchto značiek na Slovensko,  a tak zabezpečíme rýchle doručenie zdarma, možnosť rýchlej výmeny tovaru, či vrátenia peňazí. Rovnako viete navštíviť naše kamenné predajne v Bratislave. Ponúkame veľký výber sortimentu oblečenia a módnych kolekcií Luisa Spagnoli, kabeliek a doplnkov Coccinelle a topánok, kabeliek a doplnkov Tosca Blu.

Coccinelle je talianska, výlučne dámska módna značka, ktorá miluje “byť milovaná” ženami a získavať si ich dôveru navrhovaním šmrncovných a praktických kabeliek a módnych doplnkov. Kladie dôraz na detail, strih a návrh, aby tak dosiahla rozhodujúci stav dizajnu podpísaného rukopismi talianskych tvorcov módy. Najširší sortiment najaktuálnejších kolekcií Coccinelle kabeliek, topánok,opaskov, peňaženiek, šatiek a bižutérie nájdete v Bratislave v AUPARKU a v historickom centre mesta na Michalskej 7, v butiku Coccinelle.

Luisa Spagnoli ponúka vysokokvalitný odev, vynikajúce spracovanie, výsledok premyslenej remeselnej práce s použitím výlučne cenných tkanín a priadzí. Cieľom značky Luisa Spagnoli je vždy nachádzať rovnováhu medzi minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou. Dôkladná starostlivosť o produkt v kombinácii s vynikajúcim pomerom kvality a ceny, umožňuje našim klientom ponúknuť možnosť byť elegantný, bez vynaloženia veľkého úsilia. S oblečením či doplnkami od Luisy Spagnoli máte zaručený dokonalý vzhľad hociktorý deň, v hociktorej situácii.

V roku 1998 Giacomo Ronzoni zacítil túžbu vytvoriť miesto, v ktorom by sa spájala kvalita a moderný dizajn a tak založil značku Tosca Blu. Meno dostala podľa jeho novonarodenej a najstaršej dcére Virginii Toscy Blu. Len pár rokov po tom, čo značka uzrela svetlo sveta, sa jej začalo veľmi dariť a stala sa jedným z hlavných hráčov na trhu. Bolo to vďaka jej živej a odviazanej náture v kombinácii s kvalitným remeselným spracovaním. Kolekcie TOSCA BLU ponúkajú každú sezónu širokú škálu moderných, funkčných dizajnov, kreatívne interpretujúcich trendy, s osobitným dôrazom na zdokonalenie koží a remeselnej starostlivosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia