Kategórie
 
 
 
 

Šedé kabelky

 
 
Filter
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Šedé kabelky sú hitom sezóny!

Dámska kabelka patrí k najvernejším priateľkám každej ženy a to bez ohľadu na to, či ide o dámu milujúcu elegantný alebo skôr ležérny štýl obliekania. Kabelka ukrýva všetky naše tajomstvá a je nám po ruke vždy, keď ju práve potrebujeme. Je nielen praktická, ale aj nesmierne štýlová, preto platí, že čím viac ich vo svojom šatníku budete mať, tým lepšie pre vás. A aká kabelka by v ňom rozhodne nemala chýbať? Ak nerátame čiernu klasiku, ktorá je úplný must have, potom by ste nemali zabúdať ani na momentálne trendy, aby vaša kabelka išla ruka v ruke s módou. Absolútnym bestsellerom sú dnes šedé kabelky vo všetkých odtieňoch sivej, ktoré sa dajú ľahko kombinovať doslova s hocičím. Máte ich aj vy? 

Šedá kabelka na tisíc spôsobov

So šedou kabelkou sa určite nemusíte báť, že by ste vyzerali ako šedá myška. Práve naopak! Šedá kabelka je nesmierne nápaditá, štýlová a elegantná, pričom si môžete vyberať z tisícoch rôznych prevedení v závislosti od toho, aký typ vám najviac vyhovuje. Niekomu stačí napríklad malá crossbody kabelka, zatiaľ čo iný kvôli práci potrebuje veľkú shopping bag do ktorej sa zmestí všetko (ne)potrebné. Veľký úspech majú dnes aj tzv. bucket kabelky v tvare kapsy či populárne ruksaky, vďaka ktorým si budete opäť pripadať ako mladá tínedžerka z vašich školských čias. Šedé kabelky však môžu mať aj podobu aktovky, listovej kabelky, half moon kabelky, hobo kabelky a mnohých iných, takže vyberať naozaj máte z čoho. 

Zamilujte si šedé kabelky!

Ďalšou veľkou výhodou, ktorú so sebou šedá farba prináša je, že je veľmi ľahko kombinovateľná. To v preklade znamená, že šedá kabelka sa vám bude hodiť takmer ku všetkému oblečeniu vo vašom šatníku, preto bude pre vás naozaj jednoduché vytvoriť pomocou jednej kabelky hneď niekoľko rôznych outfitov. Šedé kabelky sú nadčasové a sú skvelým doplnkom tak ku športovému ako aj k voľnočasovému a elegantnému looku. Pri kúpe kabelky by ste si však mali pozorne všímať materiál z ktorého je vyrobená a rovnako aj kvalitu šitia či doplnkov. U nás v Coccinelle vám ponúkame šedé kabelky vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré vám vďaka svojmu jedinečnému dizajnu rýchlo prirastú k srdcu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia